O společnosti

Již od roku 1994 působí naše firma v oboru stlačeného vzduchu – nejprve pouze jako pobočka německé společnosti SAMAD Industrietechnik GmbH, později jako samostatná dceřinná firma a autorizovaný prodejce a servisní středisko firem Ceccato a Atlas Copco s technickými i odbornými možnostmi pro opravy kompresorů a periferie všech značek.

Původní zaměření firmy byl servis a opravy kompresorů a příslušenství dodaného mateřskou firmou do České republiky v první polovině 90.let. Roku 1997 jsme se stali autorizovaným prodejcem a servisním střediskem italského výrobce Ceccato a od roku 1999 jsme se stali autorizovaným prodejcem a servisním střediskem největšího světového výrobce kompresorů - firmy Atlas Copco.

Již od počátku své existence zajišťovala naše firma opravy a servis pro široké spektrum výrobců kompresorů - díky mateřské německé firmě většinou výrobců z Německa.

Ze sortimentu Atlas Copco a Ceccato nabízíme kompresory (pístové, šroubové), sušičky (kondenzační, adsorpční, membránové), filtry, tlakové nádoby, separátory, pneumatické nářadí. Z oblasti sušení a filtrace vzduchu nabízíme dále výrobky firem Parker Hiross, Parker Domnick Hunter, Beko, Donaldson a další.

Námi dodávané kompresory a další zařízení naleznou využití jak v garážích nebo malých dílnách, tak i ve velkých průmyslových provozech. Ke každému zákazníkovi se chováme jako k partnerovi a každému jsme schopni splnit rozličné potřeby v oblasti stlačeného vzduchu. V rámci své činnosti poskytujeme i další služby, mezi které patří poradenství v oboru, technická pomoc, měření průtoku stlačeného vzduchu, záruční a pozáruční servis.

Jestliže máte zájem o bližší informace o naší firmě, o našich službách, námi nabízených produktech, můžete nás kontaktovat na adrese, mailech a číslech uvedených v sekci Kontakty či kontaktním formulářem uvedeným tamtéž.

Provozovatelům nejenom námi dodávaných zařízení nabízíme možnost uzavření servisní smlouvy s naší firmou.