Změna sídla společnosti:

Oznamujeme všem našim zákazníkům a těm, kteří se jimi chtějí stát, že s platností od 1.3.2016 je sídlo společnosti přeloženo na adresu Ervěnická 1147, 431 11 Jirkov.

Aktuality a novinky ve vzduchotechnice

Rozšiřujeme tým

18.5.2017

Do našeho servisního týmu sháníme servisního technika kompresorů a tlakovzdušné techniky (z okresu Chomutov popř. Most či Karlovy Vary). Požadavky: vyhláška č. 50/1978 Sb. (min. §6), ŘP sk.B, základní znalost německého jazyka, samostatnost, zručnost. Zkušenost s kompresory vítána, ale není podmínkou. Nabízíme: zajímavou práci (každý den jiný zákazník, jiný stroj), možnost osobního i profesního růstu (díky spolupráci se zkušenými kolegy v SRN a ČR, praxi, školením apod.), zajímavé platové ohodnocení. Zaujala Vás nabídka? Pak se nám ozvěte.

Měření efektivnosti provozu

01.07.2015 – 31.12.2015

V době od 1.7.2015 do 31.12.2015 nabízíme opět ve spolupráci s Průmyslovou a obchodní komorou a IHK Sachsen měření efektivnosti provozu kompresorů. Měření je prováděno indukčními smyčkami bez zásahu do provozu podniku po dobu 7 dnů, následuje vyhodnocení a návrh zlepšení provozu. Z prvních zkušeností jsou možné úspory energie řádově v desítkách tisíc korun za rok.

Neváhejte využít naší nabídky, objednejte si své vlastní měření.

Asociace mikroturbín

01.07.2012

AMT ČRS hrdostí oznamujeme našim zákazníkům, že se firma SAMAD - Průmyslový technika s.r.o. ke dni 1.7.2012 stala členem Asociace mikroturbín České republiky vedle tak známých kapacit v oboru jako je Vysoká škola báňská v Ostravě, ČKD Group Praha nebo Safina Jesenice-Vestec. Byli jsme uznáni jako kompetentní partner pro otázky využití zbytkového/odpadního tepla, otázky rekuperace a zvýšení efektivnosti a účinnosti plynových mikroturbín. V otázkách z tohoto oboru chceme i našim zákazníkům poskytovat jak poradenské služby, tak komplexní řešení. Neváhejte nás kontaktovat.

EshopSpuštění nových internetových stránek

Pro Vaši lepší informovanost a přehlednost jsme spustili nové stránky, jejichž součástí je i internetový obchod s pneumatickým zbožím, více prospektů i teorie ke stlačenému vzduchu. Více informací, jako i možnost registrace naleznete na naší stránce eShop.

eShop žije!

Pokročili jsme v budování eShopu - zatím je dostupná pouze německá verze, ale orientace v eShopu je natolik intuitivní, že ji zvládne i člověk neznalý němčiny. ZDARMA se můžete registrovat na naší stránce eShopu a na vyžádání Vám zašleme zdarma katalog s více jak 100 000 položkami. S ohledem na současné ceny v ČR můžeme konstatovat, že nabízíme velice zajímavé ceny nejenom pro velkoodběratele, ale též pro koncového zákazníka.