Prezentace na Facebooku

Právě jsme pro Vás spustili prezentaci na Facebooku - najdete zde nejenom novinky z oblasti stlačeného vzduchu, ale též fotky a videa z instalací či servisů. Samozřejmě zde najdete akce na kompresory, sušičky, pneumatický materiál apod. Staňte se fanoušky naší firmy :-)

 

Přejít na Facebook

Autorizovaný prodej firmy Schneider Bohemia

Opět jsme se stali autorizovaným prodejcem kompresorů, sušiček, nářadí, spojovacího materiálu a dalších výrobků významného výrobce Schneider Bohemia!!!

Máme pro Vás připraveny výrobky za akční ceny. Neváhejte nás oslovit - určitě pro Vás najdeme kvalitní řešení za výhodnou cenu.

 

V Jirkově dne 19.10.2017

Konečně...! První kompresor na stlačování zemního plynu z naší dílny...!

Po dlouhých dvou letech výzkumu, zkoušek (a ne vždy úspěšných) jsme konečně k 10.11.2015 uvedli ve firmě Safina Vestec nový kompresor na stlačování zemního plynu SAMAD NGA 7 VSD+ pro použití před plynovou mikroturbínou Capstone C 65. Tři měsíce provozní zkoušky proběhly bez závad a my můžeme teď s očekáváním hledět do budoucnosti....

SAMAD - s námi Vám vzduch nedojde.

SAMAD - s námi přidáte plyn... :-)

Speciální nabídka - sleva na sněhové hadice !!!

Zima sice skončila, ale ta příští jistě přijde. Proto nabízíme všem lyžařským areálům nové hadice ke sněhovým dělům HidraX/Lüdecke Snowmaster DN 50 v délkách 250 a 300 cm. Cena dohodou, možná sleva až 50 % proti normální ceníkové ceně.

Další podrobnosti

Viktor Čada - jednatel
tel. 774 456 258
e-mail: cada@samad.de
www.samad.cz

... a zase jeden nový! Ceccato CSA 20 ve firmě Vesla Kladno - červen 2015

A zase jedna zdařilá instalace ve firmě Vesla s.r.o. Kladno. Příkladný prostor pro instalaci kompresoru, vstřícný zákazník, velmi dobrá spolupráce. Takových bychom si přáli ještě víc...

Nová instalace ve firmě NOEL Plus CV, únor 2015

... a opět dobrá volba. Nový kompresor GA 55 VSD od špičkového světového výrobce Atlas Copco. Tento stroj je schopen ušetřit svému provozovateli až 75 % volnoběhové elektrické energie za rok.... Nebyl by to důvod se zamyslet i nad Vaším stávajícím zařízením?

Příkladná instalace ze strany zákazníka...

SAMAD průmyslová technika s.r.o.
jednatel Viktor Čada - 774 456 258
:-) ...s námi Vám vzduch nedojde... :-)